Jak postupovat

Po načtení úvodní stránky je třeba provést jednoduchou registraci, kde si zájemce vybere, zda je muž či žena, zda chce být sponzor či sponzorovaný a zda hledá muže či ženu. Tato seznamka umožňuje zájemcům hledat i osoby stejného pohlaví. Po zadání těchto údajů, je nutno kliknout na ikonku vyhledat ideálního partnera. Poté zájemce vyplní své uživatelské jméno, rok narození, email a heslo včetně hesla pro kontrolu. Dále je potřeba vyslovit souhlas s podmínkami zaškrtnutím okénka „souhlasím s podmínkami". Následně poté bude zaslána na vámi zadaný email zpráva, kterou je nutné otevřít a kliknout na link, který je v této zprávě obsažen. Po kliknutí na tento link budete přesměrováni na svůj profil, který je nutné vyplnit. Údaje označené hvězdičkou jsou údaje, které jste povinni o sobě vyplnit. 

Výše nabízeného či požadovaného sponzorství, text nabídky či poptávky a fotografie podléhají schválení administrátora. Nebudou schváleny fotky stažené z netu, fotky nečitelné, fotky, kde je více osob, fotky ve kterých má osoba na sobě černé brýle či jinak maskuje svou tvář. Vloženou fotografii lze zaheslovat. Pokud by došlo k porušení těchto pokynů, bude bez dalšího profil smazán.

Do textu inzerátu je zakázáno vkládat jakékoli mobilní spojení čí emalovou adresu. Profil obsahující mobilní spojení či emalovou adresu bude vymazán.